Paź 4

Okna dachowe DAKEA

Kategoria: Okna

Marka okien dachowych DAKEA to  przede wszystkim bezproblemowe 20 lat eksploatacji.

Next 20 Guarantee to zbywalna gwarancja dla użytkowników na okres do 20 lat. W ramach tego systemu można skorzystać ze standardowej 10-letniej gwarancji, bądź  rozszerzonej do 20 lat gwarancji oferowanej bezpłatnie zarejestrowanym klientom.

–  System Master Wood to zapewniona  większa trwałość i lepsze przygotowanie drewna.

Specjalny  proces obróbki drewna, sprawia że drewno jest równomiernie suszone i chroni przed butwieniem, grzybami i owadami. Zabezpieczone  jest  także specjalną nowoczesną powłoką ochronną, dając w ten sposób lepszą ochronę przed odbarwieniami które powstają wskutek działania promieni UV. Drewno zabezpieczone jest także przed pęcznieniem w wyniku działania wilgoci czy deszczu. Zapewniona jest również ochrona przed grzybami na powierzchni drewna.

Max Protect oznacza  solidność i bezpieczeństwo. Okna dachowe są narażone na ekstremalne warunki atmosferyczne. Jednak okna DAKEA są przygotowane na wszelkiego rodzaju warunki pogodowe. Max Protect to gwarancja, że: szyby spełniają najwyższe standardy jakości oraz zostały wyprodukowane przy użyciu najnowszej technologii w zakresie produkcji okien do poddaszy. Nasze szyby są hartowane oraz mają dożywotnią gwarancję na gradobicie. Okna są wodoszczelne i odporne na działanie huraganowych wiatrów.

– Szyby Titan Glass  dzięki nowoczesnej  konstrukcji odznaczają  się znakomitymi parametrami energetycznymi oraz zapewniają użytkownikom bezproblemową konserwację, a czyszczenie ich odbywa się w krótszym czasie i po niższych kosztach ponieważ okna te są mniej podatne na zabrudzenia. Ponadto szyby szybciej schną i nie pozostają na nich widoczne smugi. Nałożona na szybę przezroczysta warstwa metaliczna odbija ciepło emitowane przez grzejnik bądź  kominek z powrotem do środka i przepuszcza do wewnątrz światło i ciepło słoneczne, przez co następuje ogrzanie pomieszczeń i zwiększenie efektywności energetycznej  okien.

Quick Install to kołnierz z folii paroprzepuszczalnej skracający  czas  instalacji okna. Zrobiony  jest z rozciągalnej, odpornej na rozdzieranie  polistyrenowej włókniny z paroprzepuszczalną poliuretanową powłoką. Nie ma więc potrzeby docinania folii i składania podkładu z różnych elementów dlatego czas montażu jest krótszy. Kołnierz ten nie przepuszcza wody, ponieważ jest wykonany z jednolitej tkaniny, pozbawionej łączeń. Przygotowany  zostały pod kątem zapewnienia wodoszczelności i  ognioodporności.

Okna dachowe z kolekcji GOOD to okna dobrej jakości o przystępnej cenie. Są to okna o centralnej osi obrotu i niskiej ościeżnicy, dające wrażenie ze okna od wewnątrz wyglądają delikatniej. Zapewniony mają system: Next 20 Guarantee oraz Master Wood. Mogą być montowane na pokryciach dachowych w dachach o nachyleniu od 15 do 90 stopni.

 

 

 

 

 

Okna dachowe z kolekcji BETTER to najlepsze klasyczne okno o centralnej osi obrotu, charakteryzuje się znakomitymi parametrami energooszczędności a także  zwiększoną trwałością, zapewniając dostęp do światła i bezpieczeństwo w każdym domu. Zapewniony mają  system:Next 20 Guarante, Master Wood, Max Protect oraz Quick Instal. Mogą być montowane na pokryciach dachowych w dachach o nachyleniu od 15 do 90 stopni.

 

 

 

 

Okna dachowe z kolekcji BEST to okna o najlepszej konstrukcji o podwyższonej osi obrotu. Charakteryzują się znakomitymi parametrami energooszczędności. Podwyższona oś  obrotu pozwala w pełni skorzystać z zalet okna dachowego. Zapewnione mają systemy: Next 20 Guarante, Master Wood, Max Protect,  Quick Instal oraz Titan Glass. Dostarczany jest do nich  bezpłatnie Kołnierz z folii paroprzepuszczalnej oraz kołnierz izolacyjny ze spienionego polietylenu. Mogą być montowane na pokryciach dachowych w dachach o nachyleniu od 15 do 55 stopni.

 

 

 

Podobne wpisy:
  1. Okna drewniane w ofercie BUDVAR Centrum SA
  2. Materiał na okna
  3. Okna nietypowe
  4. Jakie okna wybrać
  5. Okapnik okna
komentarze: 0 » tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz

Możesz używać następujące tagi i atrybuty HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>